Exotická dovolená | Siamtravel

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

CHORVATSKO

  • Chorvatsko
  • Chorvatsko

Potřebujete poradit?

Chorvatsko jsem osobně navštívila.

Lucie Ptáčková
Product manager

255 700 870
siam@siamtravel.cz

Chorvatsko

Pag - jeden z nejkrásnějších ostrovů (58 x 3 km) Jaderského moře, ležící na rozhraní Kvarneru a Dalmácie, vás bude fascinovat dominantní horskou krajinou, křišťálově čistým mořem s oblázkovými a písčitými plážemi vhodnými i pro nejmenší děti. Historické centrum malebného městečka Pag je plné kavárniček, výborných restaurací a promenád. Ostrov je spojen s pevninou mostem (přejezd zdarma). Možné je použít i trajekt Prizna-Novalja. Ubytování v soukromých vilkách jsme pro vás vybrali v atraktivní oblasti městečka Pag a v klidné vesničce Povljana (12 km od Pagu). Ostrov je také pověstný velice příjemným teplým klimatem, neboť od pevniny je chráněn Paklenickým pohořím, dosahujícím nadmořské výšky až 1800 m. Soukromé vilky apartmánového typu leží v klidném místě do 300 metrů od pláže s drobnými oblázky a do 1,5 km od centra městečka. Pag leží v rozlehlé laguně s průzračnou vodou a s množstvím malých privátních pláží, které se táhnou v úseku až 20 km. V romantickém městečku Pag najdete trhy, obchody, taverny, restaurace, tenisové kurty, potápěčské centrum, půjčovnu lodí, kuželky, pétangue, fotbalové hřiště, dětský tobogan, hřiště na plážový volejbal, diskotéku, čerpací stanici a směnárny. Ostrov Pag je proslulý výrobou pažského vína, rakijí, uměleckou krajkou a ovčím pažským sýrem. Pag je také oblíbený u potápěčů, neboť nabízí dobře vybavená potápěčská centra a velice zajímavé potápěčské lokace. Poblíž pláže "Městská" se nachází solné jezírko, jehož bahno se vyznačuje léčebnými a blahodárnými účinky na lidské tělo.

Letoviska a okruhy

OSTROV PAG

 

Objednávkový formulář
Kód nabídky:
Jméno a příjmení Věk Adresa objednatele (1.osoba)
1. Ulice:
2. Město:
3. PSČ:
4. Tel.1:
5. Tel.2:
6. E-mail:
Zvláštní požadavky:

 

zobrazit skrýt více informací

Reference našich klientů

Ing. Ivan Klajmon a Věra Šipulová

Vzhledem k tomu, že jsme vášniví cestovatelé a cestujeme od roku 2000 po celém světě, cítíme morální povinnost poděkovat tímto CK Siam Travel, se kterou jsme absolovovali  více jak 30 zájezdů po celém světě, za vzorné služby od organizace, po vlastní realizaci , ať už se jedná o pobytové nebo poznávací zájezdy.

Za celou dobu nedošlo k žádným problémům a průvodcovské služby byly vždy na nejvyšší úrovni.

Tímto děkujeme celému kolektivu CK a přejeme hodně úspěchů v podnikání do dalších let.

Děkují Ing. Ivan Klajmon  a  Věra Šipulová – Luhačovice

zobrazit celý text

zobrazit ostatní reference

Je nám líto, ale ve zvolené kombinaci se nenachází žádný zájezd (dovolená)

>> zpět na nabídku zájezdů <<

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.