Exotická dovolená | Siamtravel

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

Exotika pobytové - DOMINICA

  • Dominica
  • Dominica
  • Dominica

Potřebujete poradit?

Dominicu znám a rád Vám poradím.

Tomáš Janský
Product Manager Supervisor

255 700 872
siam@siamtravel.cz

Dominica

Karibský ostrov s divokou a nedotčenou přírodou s mnoha různými druhy živočichů, situovaný mezi ostrovy Martinik (60 km) a Guadeloupe (50 km). Rozloha je 40 x 12 km. Počet obyvatel 72 000, hlavní město Roseau. Nejvyšší hora Morne Diablatis, 1447 m n. m. Reliéf ostrova s mnoha strmými stěnami a úzkými rokli­nami chránil domorodé indiány před evropskými mořeplavci, proto zůstal jako poslední nekolonizovaný karibský ostrov až do roku 1763. Žijí zde 3000 karibských indiánů. Dodnes mají vlastní území v severovýchodní části ostrova. Husté džungle skrývají pozoruhodné vodopády a jejich mystické jevy, které připomínají vroucí jezero. Kromě malých pláží s pískem sopečného původu zde nalezneme i čisté moře plné podvodního života. Pobyt na Dominice doporučujeme v kombinaci s ostrovy Guadeloupe nebo Martinik (ceny a program zpracujeme na vyžádání).

Cabrits National Park

Nachází se jeden kilometr severně po pobřeží od města Portsmouth na malém poloostrově se dvěma výraznými kopci, West Cabrit a East Cabrit. V roce 1765 zde britská vojska postavila pevnost Fort Shirley.

Letoviska a okruhy

KOMBINOVANÝ ZÁJEZD S PLAVBOU LODÍ | PORTSMOUTH | BATALIE BEACH | ROSEAU | MARIGOT

 

zobrazit skrýt více informací

Reference našich klientů

Zdeněk Čížek s rodinou - Praha

S cestovní kanceláří Siam Travel cestujeme jako rodina již mnoho let. Jelikož cestování a poznávání nových destinací je naším velkým koníčkem, využíváme služeb cestovní kanceláře Siam Travel. Se společností cestujeme 3x až 5x ročně. Zvykli jsme si na velmi dobře organizované a zajištěné služby, a to včetně veškerého servisu poskytovaného ze strany Siam Travel. Vždy nám doporučí destinaci, ubytování i leteckou společnost. Také česky mluvící průvodce je komfortní záležitost. Postarají se i o seating v letadle, zrychlené odbavení na letišti, VIP salonek, speciální catering na letu a i o individuální transfery. Vše s námi prodiskutují a vysvětlí, co v které destinaci je možné vidět. Zkrátka poskytnou nám na našich cestách veškerý možný komfort, tady cestování šité na míru.

Z našeho pohledu vřele doporučujeme využít služeb společnosti Siam Travel.

Zdeněk Čížek s rodinou - Praha

zobrazit celý text

zobrazit ostatní reference

Je nám líto, ale ve zvolené kombinaci se nenachází žádný zájezd (dovolená)

>> zpět na nabídku zájezdů <<

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.