Exotická dovolená | Siamtravel

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

Exotika pobytové - TURKS AND CAICOS

  • turks and caicos
  • antigua
  • antigua
  • antigua

Potřebujete poradit?

Turks & Caicos znám a rád Vám poradím.

Tomáš Janský
Product Manager Supervisor

255 700 872
siam@siamtravel.cz

TURKS & CAICOS

Seskupení asi 30 ostrovů v Karibském moři nacházející se jihovýchodně od Baham. Ostrovy mají nížinatý charakter, kdy nejvyšším bodem je Blue Hills vysoký 49m. Překrásné pláže umisťující se pravidelně mezi nejlepšími plážemi světa a průzračně čisté, tyrkysové moře jsou hlavními lákadly těchto ostrovů. Šnorchlování, potápění. Ostrovy jsou zámořským územím Velké Británie, ale jedná se o samostatnou politickou jednotku.

INFORMACE:

• časový posun: zimní - 6 hodin / letní - 6 hodin
• měna: USD
• letecká společnost: American Airlines, Delta Airlines
• doba letu: 14 hodin
• český delegát: ne
• hotely s all inclusive

LETOVISKA:

Providenciales
Též známý pod zkratkou „Provo" je nejrozvinutějším ostrovem Turks & Caicos. Zejména v olbasti Grace Bay se nacházejí krásné pláže s bílým pískem, které jsou každoročně oceňovány jako jedny z nejlepších na světě. Provo nabízí také množství restaurací a obchodů. Pro vyznavače sportovního vyžití je zde také kvalitní 18jamkové golfové hřiště. V severní části ostrova u Grace Bay se nachází velký korálový útes, který vybízí ke šnorchlování a potápění.

PODNEBÍ:

Počasí na Turks & Caicos je relativně suché. Od července do listopadu hrozí možnost hurikánů. Průměrné teploty se pohybují mezi 27 - 32°C.

JAZYK:

Úředním jazykem v zemi je angličtina.

MĚNA A VÝMĚNA PENĚZ:

Hlavní měnovou jednotkou je americký dolar USD. Kreditní karty jsou běžně akceptovány.

ELEKTŘINA:

V hotelech je užíván elektrický proud o napětí 110 V, pro naše spotřebiče nevhodný. Proto je dobré před cestou zakoupit adaptér s americky typizovanými zásuvkami.

VÍZUM A VSTUPNÍ FORMALITY:

Pro vstup na Turks & Caicos není potřeba vízum. Většina letů do této destinace je ovšem přes USA, proto je nutné povolení k vycestování do USA - ESTA. Nutný platný cestovní pas s platností minimálně 6 měsíců po předpokládaném návratu a zpáteční letenka.

 

zobrazit skrýt více informací

Reference našich klientů

BARBORA MUNZAROVÁ – herečka

Jsem vášnivá cestovatelka. Cestuji ráda a často.
Občas se vracím na již osvědčená místa, ale většinou ráda objevuji nové destinace v nejrůznějších koutech světa. Díky cestovní kanceláři SIAM travel mám vždy včas a perfektně zajištěné letenky a zároveň se mohu spolehnout na vynikající doporučení, popis a tipy ohledně mnou vybrané cílové destinace. Velkým plusem pro výběr cestovní kanceláře SIAM travel je i velmi vstřícný, příjemný přístup všech zaměstnanců. Jejich ochota pomoci je nadstandartní.

Spokojená klientka CK SIAM travel Bára Munzarová.

zobrazit celý text

zobrazit ostatní reference

Je nám líto, ale ve zvolené kombinaci se nenachází žádný zájezd (dovolená)

>> zpět na nabídku zájezdů <<

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.