Exotická dovolená | Siamtravel

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

ZLATÝ TROJÚHELNÍK

Kategorie:
Země:Indie (Dillí),
Indie (Agra),
Indie (Jaipur)
Typ zájezdu:POZNÁVACÍ
Typ dopravy:Letecky
Délka zájezdu:8 dnů
Nástup:Praha,Vídeň
Stravování:dle popisu
Dítě od:27 435 Kč
Cena od:36 580
Poloha hotelu:

DILLÍ | JAIPUR | AGRA

Služby v ceně zájezdu:
  • vstupy v ceně,
  • snídaně na okruhu.
Cena zahrnuje:
  • leteckou dopravu,
  • letištní taxy,
  • transfery,
  • ubytování v hotelech 4* na 5 nocí,
  • stravování dle programu,
  • služby průvodce.
Cena nezahrnuje:
  • vízum,
  • pojištění léčebných výloh.
Popis ubytování a programu zájezdu:

1. den: odlet Praha i Vídeň.

2. den: (S) v ranních hodinách přílet Dillí, transfer do hotelu 4*, ubytování. Snídaně formou bufetu, prohlídka starého Dillí: návštěva největší mešity v Indii Jama Masjid (1644-1658), procházka po starých bazarech, pevnost Red Fort (1638-1648) (UNESCO) a impozantní Humájúnova hrobka (UNESCO), návrat do hotelu.

3. den: (S) snídaně formou bufetu, odjezd Jaipur 240 km/6 hod. se zastávkami, ubytování v hotelu 4*.

4. den: (S) snídaně formou bufetu, odjezd k Amber Fort (1592), jízda na slonech k pevnosti, prohlídka unikátního mixu památek hinduistických a muslimských stylů architektury, odpoledne prohlídka Jaipuru: návštěva městského paláce (1729-1732), ve kterém stále žije mahárádža Jaipuru, Jantar Mantar (UNESCO) (1727-1733), unikátní astrologické centrum s monolitickými stavbami, zastávka u Hawa Mahal (Palác větrů) (1799), část paláce, ve kterém žily mahárádžovy konkubíny a manželky, návrat do hotelu.

5. den: (S) snídaně formou bufetu, odjezd do Bhandarei 60 km/1,5 hod., prohlídka starodávné studny, paláce místního mahárádži a vesnice (cca 2 hod.), přejezd 150 km/3 hod. do Fatéhpúr Síkrí (UNESCO), bývalé hlavní město (1571-1585), postavené mughalským císařem Kabarem na počest světce šejka Salima Čistiho, příjezd do Agry, odjezd k Taj Mahalu (1653) (UNESCO), postavenému indickým vladařem Šáhdžahánem z lásky ke své manželce, která zemřela při porodu čtrnáctého dítěte. Majestátní stavba je zařazena mezi novodobé divy světa, transfer do hotelu 4*.

6. den: (S) snídaně formou bufetu, prohlídka Agra Fort (1565-1573) (UNESCO), známé též jako červená pevnost, patřila k nejdůležitějším pevnostem a sídlům mughalských panovníků v Indii, odkud řídili celou zemi. Odpoledne odjezd klimatizovaným autobusem z Agry do Dillí 230 km/5 hod., transfer do hotelu 4*.

7. den: (S) snídaně formou bufetu, prohlídka Kutub Minar (UNESCO), Raj Ghat (místo kremace Mahátmy Gándhího) a nového Dillí, moderní centrum, Connaught Place, prezidentský palác a India Gate z roku 1911, kdy bylo Dillí vyhlášeno hlavním městem britské Indie, možnosti nákupů, ve večerních hodinách transfer na letiště k odletu.

8. den: via Istanbul přílet Praha i Vídeň.

Poznámka:

večeře individuální formou v hotelech (20 USD), nebo v blízkém okolí (5-10 USD).

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 10 osob.

TERMÍNY do tohoto hotelu

OdletPřílet Akce dnů
(nocí)
Cena StravaOdletové letiště
18.03 (Ne) 25.03.2018 (Ne) 8 (5) 36 580 Kč/os dle popisu Praha,Vídeň

ZLATÝ TROJÚHELNÍK (Indie (Dillí), Indie (Agra), Indie (Jaipur) - )ZLATÝ TROJÚHELNÍK (Indie (Dillí), Indie (Agra), Indie (Jaipur) - )ZLATÝ TROJÚHELNÍK (Indie (Dillí), Indie (Agra), Indie (Jaipur) - )


Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.