Exotická dovolená | Siamtravel

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

JIHOAFRICKA REPUBLIKA

  • Jihoafrická republika
  • Jihoafrická republika
  • Jihoafrická republika
  • Jihoafrická republika

Potřebujete poradit?

JAR znám a ráda Vám poradím.

Lucie Ptáčková
Product manager

255 700 870
siam@siamtravel.cz

Jihoafrická republika - JAR

13 národních parků, nejznámější Krugerův s množstvím divoké zvěře a možností spatřit velkou pětku (slon, lev, nosorožec, levhart a buvol), 8x UNESCO (fosilní nálezy v Sterkfonteinu, Robben Island, Simangaliso Wetland Park), třetí největší kaňon světa Blyde River, působivé pohledy na Panorama Route, zlatokopecká městečka, obchody s drahými kameny, kosmopolitní Kapské Město, Stolová hora a Mys Dobré naděje, lachtaní zátoka. Typická jídla z „Boma“ grilu na otevřeném ohni s různými druhy masa, zeleninou nebo brambory, ryby, ústřice a plody moře. Čaj roibos a světoznámé víno Syrah, Cabernet Sauvignon.

 

INFORMACE:

  • časový posun: zimní +1 hodina / letní +0 hodin
  • měna: jihoafrický rand (ZAR)
  • letecká společnost: Turkish Airlines, South African Airways, KLM
  • doba letu: 13 hodin
  • český delegát: od 10 osob
  • hotely se snídaní

 

Letoviska a okruhy

WATERBERG | KAPSKÉ MĚSTO

 

PODNEBÍ:

Jižní Afrika se řadí ku státem s největším počet slunečních dní v roce. Má příznivé podnebí celoroční destinace. 

 

JAZYK:

Jižní Afrika má několik úředních jazyků, mezi které patří i angličtina nebo afrikánština. 

 

MĚNA A VÝMĚNA PENĚZ:

Jihoafrický rand (ZAR), který se dělí na 100 centů. Jsou přijímány všechny mezinárodní platební karty, ale jejich použití na venkove nebo v malých městech je omezeno. JAR má sofistikovaný bankovní sektor. Bankomaty se nachází při každé větší bance. Za benzín se nedá platit kartou, jenom hotovostí.  

 

ELEKTŘINA:

220 V 50 Hz, je třeba britská redukce zásuvek 

 

VÍZUM A VSTUPNÍ FORMALITY:

Na pobyt do 90 dnů není potřeba vízum. Platnost pasu musí přesahovat 6 měsíců od návratu z JAR-u. Cestovní pas musí obsahovat dvě volné stránky naproti sobě. Při příletu se kontrolují zpáteční letenky. V případe, že jste navštívili oblast s výskytem žluté zimnice, musíte být proti téhle nemoci očkování a musíte předložit platný mezinárodní očkovací průkaz. Jinak Vám bude zamezen vstup do země. Můžete si dovést a vyvézt 400 ks cigaret, 250 g tabáku, 50 doutníků, 1 litr lihovin, 2 litry vína, 50 ml parfému a 250 ml toaletní vody. Dárky a suvenýry nesmí překročit hodnotu 500 randů.

zobrazit skrýt více informací

Reference našich klientů

TOMÁŠ CÍSAŘOVSKÝ – malíř
ERIKA BORNOVÁ – sochařka, malířka

Jsme se ženou oba výtvarníci a k této profesi cestování za novými vjemy samo sebou patří. Zároveň nejsme vždy ti úplně nejtypičtější turisté, máme své představy, ze kterých nechceme slevit. Proto už roky využíváme služeb cestovní kanceláře Siam travel, protože ti nám dokáží vše, co chceme a potřebujeme vidět "ušít" na míru. Bez obav jsme se díky nim vydali třeba až na opačný konec zeměkoule, do Francouzské Polynésie a díky Siamu vše proběhlo bez sebemenšího zádrhele. Jindy, když si potřebujeme odpočinout a nepotkávat mnoho lidí, dokáží nám najít inspirativní místo mimo turistický průmysl. Tomáš Císařovský and Erika Bornová

zobrazit celý text

zobrazit ostatní reference

Je nám líto, ale ve zvolené kombinaci se nenachází žádný zájezd (dovolená)

>> zpět na nabídku zájezdů <<

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.