Exotická dovolená | Siamtravel

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

VELKÝ OKRUH NEPÁLEM

Kategorie:
Země:Nepál (Káthmandú),
Nepál (Pokhara),
Nepál (Phewa),
Nepál (Chitwan)
Typ zájezdu:POZNÁVACÍ
Typ dopravy:Letecky
Délka zájezdu:10 dnů
Nástup:Praha,Vídeň
Stravování:snídaně
Dítě od:38 235 Kč
Cena od:50 980
Poloha hotelu:

KÁTHMÁNDÚ | POKHARA | PHEWA | CHITWAN

Služby v ceně zájezdu:
 • český delegát,
 • vstupy v ceně,
 • snídaně na okruhu.
Cena zahrnuje:
 • leteckou dopravu,
 • letištní taxy,
 • transfery,
 • vstupy a povolení,
 • ubytování v hotelech 3* na 7 nocí,
 • stravování dle programu,
 • služby česky mluvícího průvodce.
Cena nezahrnuje:
 • vízum,
 • pojištění léčebných výloh.
Popis ubytování a programu zájezdu:

1. den: odlet Praha i Vídeň.

2. den: v ranních hodinách přílet Káthmándú, průměrné teploty den 25 °C a noc 14 °C, transfer do hotelu 3*plus. Odpoledne náměstí Durbar Square (UNESCO) ze 17. stol. s palácem Hanuman Dhoka a živoucí bohyně Kumari. Návštěva čtvrti Thamel, atraktivní centrum se známou „Freak Street“, vzpomínkou na zlaté časy hippies, skvělé možnosti nákupů. Individuální volno, možnosti kvalitních a levnějších restaurací. Návrat do hotelu.

3. den: (S) snídaně formou bufetu, odjezd k chrámu Pashupatinath (UNESCO) na východním břehu Bagmatské řeky, místo jedné z nejdůležitějších hinduistických poutí a rituálního spalování lidských ostatků na ghatech Bagmati River, zvané „malé Váranasí“. Poté buddhistická stúpa Boudhanath (UNESCO) v tibetské čtvrti z 5. století a Swayambhunath (UNESCO), opičí chrám. Návrat do hotelu.

4. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer z Káthmándú do Pokhara 200 km/5,5 hod., po cestě zastávky na atraktivních místech (horská údolí, rýžová pole, divoké řeky). Pokhara, idylické město na břehu jezera Phewa v mírném tropickém pásu, 850 m n. m., oblíbené pro svoji klidnou atmosféru a krásnou okolní přírodu a výhledy na 20 km vzdálené zasněžené vrcholky horských hřbetů Anapuren. Teploty den 26 °C, večer 16 °C. Ubytování v hotelu 3*plus. Večer procházka v okolí jezera Phewa, množství restaurací, možnosti levných nákupů, návrat do hotelu.

5. den: (S) snídaně formou bufetu, celodenní výlet, plavba lodí po jezeře Phewa (druhé největší nepálské jezero ve výšce 784 m n m) na malý ostrov, kde je hinduistický Barahi Bhawani Temple. Poté plavba lodí a procházka k buddhistickému chrámu Peace Stupa, fantastické výhledy na jezero, osmitisícové Anapurny a Pokhara. Sestup z Peace Pagoda do podzemní jeskyně Mahendra Cave a Bindu Basini Temple, návrat do hotelu, volné odpoledne.

6. den: (S, V) snídaně formou bufetu, transfer z Pokhara do Národního parku Chitwan v tropickém pásu 180 km/5 hod. Po cestě zastávky na zajímavých místech. Ubytování v přírodním resortu 3*, individuální program. Odpoledne procházky po okolí, tropická fauna, možnost pozorovat nosorožce. Večeře v resortu formou bufetu.

7. den: (S, O, V) celodenní výlet safari, jízda na slonech, plavba na kánoích. Národní park Chitwan (UNESCO). Možnost spatřit tygra bengálského, medvědy, levharty, antilopy a nosorožce. Po cestě oběd formou bufetu. V Chitwanu se vyskytuje přes 500 druhů ptáků a 150 druhů motýlů. Návrat do resortu, večeře formou bufetu, vystoupení domorodých kmenů.

8. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer Káthmándú 180 km/5 hod., po cestě krátké zastávky na zajímavých místech, domorodé vesnice, horská údolí, divoké řeky, terasovitá rýžová pole. Příjezd Káthmándú, ubytování v hotelu 3*plus, volný program.

9. den: (S) snídaně formou bufetu, fakultativně atraktivní vyhlídkový let 60 min. k vrcholkům Himálají a k Mt. Everest 8 848 m n. m. (cca 170 USD). Odpoledne transfer na letiště. Odlet Praha i Vídeň.

10. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka:

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 10 osob.

TERMÍNY do tohoto hotelu

OdletPřílet Akce dnů
(nocí)
Cena StravaOdletové letiště
02.04 (Po) 11.04.2018 (St) 10 (7) 50 980 Kč/os snídaně Praha,Vídeň

VELKÝ OKRUH NEPÁLEM (Nepál (Káthmandú), Nepál (Pokhara), Nepál (Phewa), Nepál (Chitwan) - )VELKÝ OKRUH NEPÁLEM (Nepál (Káthmandú), Nepál (Pokhara), Nepál (Phewa), Nepál (Chitwan) - )VELKÝ OKRUH NEPÁLEM (Nepál (Káthmandú), Nepál (Pokhara), Nepál (Phewa), Nepál (Chitwan) - )VELKÝ OKRUH NEPÁLEM (Nepál (Káthmandú), Nepál (Pokhara), Nepál (Phewa), Nepál (Chitwan) - )


Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.