Exotická dovolená | Siamtravel

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

PO STOPÁCH INKŮ

Kategorie:
Země:Peru (Lima),
Peru (Cuzco),
Peru (Machu Picchu),
Peru (Puno),
Peru (Titicaca),
Peru (La Paz),
Peru (Lima)
Typ zájezdu:POZNÁVACÍ
Typ dopravy:Letecky
Délka zájezdu:13 dnů
Nástup:Praha,Vídeň
Stravování:dle popisu
Dítě od:81 135 Kč
Cena od:108 180
Poloha hotelu:

LIMA | CUZCO | MACHU PICCHU | PUNO | TITICACA | LA PAZ | LIMA

Služby v ceně zájezdu:
 • vstupy v ceně,
 • snídaně na okruhu.
Cena zahrnuje:
 • leteckou dopravu,
 • letištní taxy,
 • transfery,
 • ubytování v hotelech 3-4* na 10 nocí,
 • stravování dle programu,
 • služby průvodce.
Cena nezahrnuje:
 • odletovou taxu Peru,
 • odletovou taxu Bolivíe,
 • pojištění léčebných výloh.
Popis ubytování a programu zájezdu:

1. den: odlet Praha i Vídeň.

2. den: přílet Lima, transfer do hotelu 3*, individuální volno.

3. den: (S) snídaně formou bufetu, dopoledne prohlídka historické koloniální části města Lima: Paseo de la Republica, náměstí Plaza Mayor, arcibiskupský palác, prezidentský palác, katedrála, náměstí San Martin, katakomby s kostelem San Fransicso, muzeum Larco s památkami Inků, návrat do hotelu.

4. den: (S) snídaně formou bufetu, přelet Cuzco, transfer a ubytování v hotelu 3*, odpoledne prohlídka města Cuzco: Plaza Mayor a katedrála, okolní ruiny Inků: chrám Slunce Qoricancha, pevnost Sacsayhuaman, Qenqo, Puca Pucara, chrám vody a života Tambomachay, návrat do hotelu 3*.

5. den: (S, O) snídaně formou bufetu, celodenní výlet do Urubamba Valley – posvátné údolí Inků 35 km/60 min., tradiční trh a městečko Pisac, oběd, chrám Slunce a pevnost Inků Ollantaytambo s monolity vážícími 50 tun, návrat do hotelu 3*.

6. den: (S, O) snídaně formou bufetu, brzy ráno odjezd turistickým vlakem Vistadome údolím Urubamba 120 km/3 hod., výjezd autobusem k horskému městu Inků Machu Picchu objevenému Hiramem Birghamem roku 1911, prohlídka kaskád, chrámu Slunce, vody, Země a kondora, oběd, odpoledne návrat do Cuzca do hotelu 3*.

7. den: (S, O) snídaně formou bufetu, transfer autobusem do Puno 390 km/8 hod., cestou zastávka v horské vesnici Andahuaylillas (3198 m.n.m.) s kostelem a budovami postavenými jezuity, městečko Pucara s muzeem pre-incké kultury Litico de Pucara a typické svou keramikou Toritos de Pucara, příjezd Puno, ubytování v hotelu 3*.

8. den: (S, O) snídaně formou bufetu, plavba lodí po jezeře Titicaca na plovoucí ostrov Uros s rybářskými vesnicemi, pokračování na ostrov Taquile s pre-inckým ruinami a terasami, výstup do vesnice s trhem barevných textilií, návrat do hotelu 3*.

9. den: (S, O) snídaně formou bufetu, plavba katamaranem na ostrov Sun Island, počátek incké kultury, procházka zahradami s fontánami v Inti Wata Complex, muzeum Ekako, ukázka stavby proutěných lodí, oběd, plavba do La Paz (Bolívie), ubytování v hotelu 4*.

10. den: (S) snídaně formou bufetu, prohlídka města La Paz, trh Witch Doctor, koloniální kostel San Francisco, náměstí Playa Murillo s katedrálou a budovami vlády a kongresu, replika chrámu kultury Tiwanaku, údolí Moon Valley s vesničkami a ukázkou výroby typické keramiky, návrat do hotelu.

11. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer autobusem zpět do Puna, ubytování v hotelu 3*.

12. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer do Limy na letiště, odlet Praha i Vídeň.

13. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka:

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 10 osob.

TERMÍNY do tohoto hotelu

OdletPřílet Akce dnů
(nocí)
Cena StravaOdletové letiště
07.03 (St) 19.03.2018 (Po) 13 (10) 108 180 Kč/os dle popisu Praha,Vídeň

PO STOPÁCH INKŮ (Peru (Lima), Peru (Cuzco), Peru (Machu Picchu), Peru (Puno), Peru (Titicaca), Peru (La Paz), Peru (Lima) - )PO STOPÁCH INKŮ (Peru (Lima), Peru (Cuzco), Peru (Machu Picchu), Peru (Puno), Peru (Titicaca), Peru (La Paz), Peru (Lima) - )PO STOPÁCH INKŮ (Peru (Lima), Peru (Cuzco), Peru (Machu Picchu), Peru (Puno), Peru (Titicaca), Peru (La Paz), Peru (Lima) - )


Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.