Exotická dovolená | Siamtravel

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

SINGAPUR

  • Singapur
  • Singapur

Potřebujete poradit?

Singapur jsem osobně navštívil.

Michal Páv
Senior product manager

255 700 873
siam@siamtravel.cz

Singapur

Nejvyspělejší kosmopolitní metropole jihovýchodní Asie spojující buddhismus, taoismus, islám, hinduismus i křesťanství do unikátní atmosféry plné různorodé kultury. Britská koloniální architektura, čínská čtvrť, malá Indie, kostely, mešity a chrámy obklopující moderní mrakodrapy a obchodní centra. Singapur je známý svou čistotou a upraveností jak v ulicích, tak v hromadné dopravě. Jeden z největších přístavů světa, velké parky, rybí trh s restauracemi nabízejícími místní speciality – ryby a plody moře moře s nudlemi či rýží, doplněné tropickým ovocem.

 

INFORMACE:

  • časový posun: zimní + 7 hodin / letní + 6 hodin
  • měna: singapurský dolar (SGD)
  • letecká společnost: Singapore Airlines, Emirates
  • doba letu: 12 hodin
  • český delegát: ano
  • hotely se snídaní

 

PODNEBÍ:

Podnebí v Singapure je tropické, vlhké. Nejdeštivějšími měsíci jsou listopad, prosinec a leden, proto se odporučuje Singapur navštívit v letních měsících. Požáre v sousedním Borneu nebo Indonésii často způsobují zhoršenou viditelnost.  

 

JAZYK:

V Singapure jsou 4 oficiální jazyky, a to čínština, angličtina, malajština a tamilština. Anglicky se domluvíte všude, ale jde o trochu pozměněnou angličtinu zvanou aj „Singlish“.  

 

MĚNA A VÝMĚNA PENĚZ:

Singapurský dolar (SD) dělený na 100 centů; jsou akceptovány platební karty VISA, MasterCard, American Express a Diner Club. Dostupnost bankomatů a směnáren je bezproblémová. 

 

ELEKTŘINA:

230 V/50 Hz; britský typ zásuvek. 

 

VÍZUM A VSTUPNÍ FORMALITY:

Pro cesty do 30 dní není potřeba vízum, jenom cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po návrate. Musíte zároveň vyplnit imigrační kartu. První polovici odevzdáte při vstupu a druhou při odjezdě. 

zobrazit skrýt více informací

Reference našich klientů

BARBORA MUNZAROVÁ – herečka

Jsem vášnivá cestovatelka. Cestuji ráda a často.
Občas se vracím na již osvědčená místa, ale většinou ráda objevuji nové destinace v nejrůznějších koutech světa. Díky cestovní kanceláři SIAM travel mám vždy včas a perfektně zajištěné letenky a zároveň se mohu spolehnout na vynikající doporučení, popis a tipy ohledně mnou vybrané cílové destinace. Velkým plusem pro výběr cestovní kanceláře SIAM travel je i velmi vstřícný, příjemný přístup všech zaměstnanců. Jejich ochota pomoci je nadstandartní.

Spokojená klientka CK SIAM travel Bára Munzarová.

zobrazit celý text

zobrazit ostatní reference

Je nám líto, ale ve zvolené kombinaci se nenachází žádný zájezd (dovolená)

>> zpět na nabídku zájezdů <<

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.