Podrobný průběh rezervace zájezdu až do odjezdu

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

Podrobný průběh rezervace zájezdu až do odjezdu

Doporučujeme Vám kontaktovat nás v co největším předstihu, kdy pro Vás máme možnost získat nejpříznivější ceny letenek i ubytování. Toto platí obzvláště u velmi exponovaných termínů přes Vánoce, Nový rok, Velikonoce a v Asii i přes čínský nový rok.

Rozhodnete-li se nám zaslat Vaši poptávku, chtěli bychom Vás poprosit o uvedení co nejvíce informací, které nám pomohou maximálně poznat Vaše požadavky a představy o dovolené (včetně délky pobytu, kategorie hotelu, rozpočtu atd). Důležitá jsou také jména všech účastníků a u dětí také datum narození. Pokud budeme mít v něčem nejasnosti, budeme Vás obratem kontaktovat.

PŘÍPRAVA NABÍDKY:

Ve chvíli, kdy k nám dorazí Vaše poptávka, Vám její přijetí potvrdíme písemně. Od teď začíná naše práce. Co nejdříve Vám zpracujeme požadovanou nabídku včetně několika variant ubytování. Doba zpracování se někdy může lišit v závislosti na tom, zda pro Vás speciálně vyžadujeme lepší ceny nebo je poptávka náročnější a vyžaduje více alternativ. O tomto Vás samozřejmě budeme informovat.

Po zaslání naší první nabídky se může stát, že Vám některé aspekty stále nebudou vyhovovat nebo se Vaše podmínky pro vycestování změnily (datum odletu atd). V takovém případě nás prosím opět kontaktujte se specifikací Vašich nových požadavků. Velmi rádi Vám nabídku přepracujeme až do finální podoby, kterou si budete přát.

PŘED ODLETEM A BĚHEM POBYTU:

Přibližně 10-7 dní před odletem Vás budeme kontaktovat ohledně předání Všech potřebných dokumentů pro vycestování. Budeme pro Vás mít připraveny letenky, pokyny na cestu, vouchery na objednané služby, případně pojištění, informace o destinaci s nabídkou možných výletů a další materiály dle jednotlivých destinací.

„Nezapomeňte, že jsme Vám stále kdykoliv k dispozici pro zodpovězení Vašich dotazů spojených s Vaší dovolenou."

Odbavení na letišti již probíhá individuálně, kdy si odbavíte Vaše zavazadla a následně projdete pasovou kontrolou až k bráně (Gate), odkud odlétá Vaše letadlo.

Po příletu Vás hned na letišti zpravidla (pokud máte objednáno) očekává zástupce našeho zahraničního partnera (delegát), který Vám zajistí transfer do hotelu a pomůže při Check-in na hotelu. Pokud by se během pobytu stala jakákoliv nepříjemnost, jsme stále připraveni Vaši situaci řešit osobně nebo prostřednictvím českého delegáta (ve vybraných destinacích).

PO NÁVRATU:

Po návratu z dovolené Vám s dovolením ještě jednou zavoláme, abychom se ujistili, že vše proběhlo dle Vašich představ a požadavků.

 

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.